SET PROPERTY MANAGEMENT olarak, Türkiye ve yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları ve yabancılar ile tüzel kişilere, gayrimenkullerinin yönetimi ile ilgili olarak profesyonel düzeyde özellikli ve ayrıcalıklı hizmet vermekteyiz.  

Gayrimenkul yönetimi özel ilgi ve uzmanlık gerektirir. Gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sahibi bulunduğu gayrimenkullerin doğru, efektif, sonuç odaklı ve hızlı bir şekilde yönetimi önem arz etmektedir. SET PROPERTY MANAGEMENT olarak odak noktamız müşterilerimizin gayrimenkullerinin en iyi ve efektif şekilde yönetilmesini sağlayarak, onların zaman ve enerjiden tasarruf etmelerini sağlamaktır. Bu şekilde Müşterilerimiz hem gayrimenkullerinden bekledikleri değeri almanın hem de mükemmel işleyen sistemimiz sayesinde sürekli bilgilendirilmenin rahatlığını yaşamaktadırlar. 

Gelişen gayrimenkul yönetimi sektöründe başarıya ulaşmanın yenilikçi, kendini geliştiren ve kolaylık sağlayan yöntemler uygulamak, sürekli aktif olmak ve müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle karşılıklı fayda sağlayan, güvene dayalı ilişkiler kurmakla ulaşıldığına inanıyoruz. Bu doğrultuda yorulmadan sizler için sürekli çalışıyor ve en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

 

KADROMUZ


Elvan EMRE, MBA

1995’de Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2000 yılında Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme Yüksek Lisansını (MBA) tamamlamıştır. Uzmanlık alanı sözleşme yönetimidir. Meslek hayatına adım attığı Bayındır Holding A.Ş.’de özellikle inşaat sözleşmeleri ve 2b arazi ihtilafları ile ilgilenmiştir. Çok sayıda kişiyi ve şirketi tapu müdürlükleri ve resmi kurumlar nezdinde temsil etmiştir. Taşınmazlar üzerindeki kayıtların tescil/terkini, kamulaştırma süreçlerinin takibi, imar mevzuatından kaynaklanan hususların tespiti ve çözümü konusunda pek çok kişiye ve şirkete danışmanlık vermektedir. Gayrimenkul hukukuna ilişkin sözleşme yönetimi konusunda uzmandır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 


Zeynep ÜRKÜN ŞENER, LLM

2006 yılı Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2008 yılında İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden Queen Mary Londra Üniversitesi’nde uluslararası ticaret ve şirketler hukuku alanında yüksek lisans yapmıştır. Çok sayıda gayrimenkulü olan Müvekkillerine, gayrimenkul şirketlerine ve sitelere hukuki danışmanlık hizmeti vermiştir. Kira/kiracı ihtilafları, taşınmazlar üzerindeki kayıtların tescil/terkini, tarihi eser statüsündeki taşınmazların gözetim ve yönetimi, gayrimenkul hukukuna ilişkin sözleşme yönetimi konusunda üstün becerilere sahiptir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 


V. Varol KARSLIOĞLU

İstanbul Erkek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra yaklaşık 20 yıl bankacılık, mali yönetim ve denetim alanlarında çalışmıştır. Yapı ve Kredi Bankası, PriceWaterhouse, Sabancı Holding, Wella ve Tenneco’da denetçi ve mali işler yöneticisi olarak görev yapmıştır. 15 yıldır Kanada’da yaşayan, iyi derece İngilizce ve Almanca bilen Karslıoğlu, turizm, gayrimenkul ve öğrenci danışmanlığı alanlarında, şirket ortağı, girişimci ve rehber olarak iş hayatını sürdürmektedir. Kanada’daki Türk toplumunun önemli kurumlarından olan TEPAC (Kanadalı Türk Girişimciler ve Profesyoneller Birliği) (www.turkishbusiness.ca) ve KTDF’nin (Kanada Türk Dernekleri Federasyonu) yönetim kurulu üyesidir.

 


Melisa Paksoy

Melisa Paksoy, İstanbul'da doğdu. 18 yaşına kadar İstanbul'da yaşadı. Daha sonra lise eğitimine devam etmek için Toronto, ON, Kanada'ya taşındı. Ana dili olarak Türkçe, çok akıcı bir şekilde İngilizce ve orta düzeyde Almanca konuşmaktadır. Türkiye'deki orta öğreniminin ardından Haziran 2014'te Blyth Academy'den (lise) onur derecesiyle mezun oldu. Liseden sonra Toronto’daki George Brown Koleji'nde Moda Teknikleri ve Tasarımı okudu. 2016 yılında mezun olduktan sonra kozmetik ve moda sektöründe çalıştı. Mayıs 2021'in sonundan beri Set Property Management ekibinin bir üyesidir. 8 yıldır Kanada'da yaşamaktadır.